Cílem obchodní sítě Svět vašeho spánku je zlepšit kvalitu nabízených služeb a prodeje matrací, roštů …
Podmínkou pro členství v obchodním řetězci Svět vašeho spánku je vystavení 8 kusů matrací z nabídky fy Dřevočal uložených v postelích. Nabízíme Vám matrace potažené prošitou látkou cca 75 cm a cca 15 cm v průhledné folii. Matrace mají dostačenou plochu pro pohodlné vyzkoušení a zároveň umožňují pohled na jádro matrace. Matrace se můžou i s průhlednou folií polohovat. Některé matrace můžou mít klasický potah. Ukázka na spodním obrázku. Vystavení roštů není podmínkou
Veškeré vybavení prodejny, jako jsou matrace, vzorky matrací, podložky na matrace, reklamní a propagační materiál ( seznam naleznete v PROPAGACI ) zapůjčí firma Dřevočal zdarma. Vstupem do sítě prodejen Svět vašeho spánku se nezavazujete výhradně k prodeji našich matrací. Prodej výrobků konkurenčních firem nevylučujeme.
Členství ve Světě vašeho spánku Vám garantuje maximální podporu ze strany firmy Dřevočal ( propagace na internetu, časopisech, TV…). Prodejci budou pravidelně informováni o novinkách nabízených firmou Dřevočal. Zaškolení prodávajícího personálu zaručí lepší kvalitu a pomoc pro zákazníky při výběru vhodné matrace a roštu.

Věříme, že naše spolupráce bude směrovat k spokojenosti všech.

Nabídka propagace

Propagace Propagace SVS