DŘEVOČAL s.r.o.
Přerov

Vítá Vás prodejna nábytku,
která je členem sítě prodejen „Svět Vašeho Spánku“
Najdete u nás nejprodávanější matrace uložené v postelích v kombinaci s roštem.
Zákazník si může na vystavené postele lehnout a tak si matrace nejlépe vyzkoušet.
Zaškolený personál s výběrem pomůže. Dále tady najdete ukázky podélných průřezů
nejprodávanějších matrací, ukázky roštů, matracových doplňků, potahové látky matrací a jiné doplňkové zboží.

INTERIÉRY, KUCHYNĚ a nábytek s.r.o.
Mohelnice

Vítá Vás prodejna nábytku, která je členem sítě prodejen „Svět Vašeho Spánku“.
Firma zákazníkům poskytuje služby, které povedou k jejich spokojenosti po všech stránkách, nabízí největší plochu v regionu a to 3000 m2. Najdete zde kompletní sortiment bytového nábytku, který zahrnuje obývací stěny a sektory, sedací soupravy, dětské pokoje, postele a pohovky, ložnice, židle a stoly, matrace a rošty, kancelářský nábytek a bytové doplňky. Druhou prodejnu najdete také v Litovli.

KZK s.r.o.
Prostějov

Vítá Vás prodejna nábytku, která je členem sítě prodejen „Svět Vašeho Spánku“.
Firma působí na Českém trhu od roku 1993. Zabývají se výrobou sklápěcích postelí, sklápěcích mechanismů a zdravým spánkem. Nabízí sklápěcí postele s puncem kvality a zárukou 10 let. Mají vyškolený a příjemný personál, který Vám pomůže se správným výběrem zboží. Atypické a nestandardní rozměry jako výrobci řeší promptně po konzultaci.

Nábytek Hrůzek
Olomouc

Vítá Vás prodejna nábytku, která je členem sítě prodejen „Svět Vašeho Spánku“.
Firma Nábytek Hrůzek se zabývá maloobchodním prodejem nábytku na českém trhu od roku 1998. Specializuje se na sortiment zdravého spaní … matrace, rošty, masivní postele, komody, skříně. Zkušenosti v prodeji nábytku jim umožňují realizovat zakázkovou výrobu dle požadavků zákazníka. Dominantní postavení zaujímá prodej sedacích souprav, pohovek, čalouněného nábytku a nábytku z lamina. Nabízí také doplňkové služby jako doprava nábytku, montáž a stěhování.

O.S.A.P.O. v.o.s.
Šumperk

Vítá Vás prodejna nábytku, která je členem sítě prodejen „Svět Vašeho Spánku“.
Firma byla založena roku 1994 v Postřelmově a během několika let se stala jedním z největších prodejců nábytku a koberců v regionu. V současnosti vlastní dvě luxusní prodejny v Postřelmově a v Šumperku, kde v roce 2008 otevřeli velké moderní kuchyňské studio. Drží krok s nejnovějšími trendy v bydlení. Jejich zkušení prodejci Vám ochotně poradí se zařizováním interiérů jak domácích, tak i firemních, které podtrhnou Vaši osobnost. Jejich cílem je spokojený zákazník.